GKS GRANICA BEZLEDY - strona nieoficjalna

MKS KŁOBUK MIKOŁAJKI - CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO
KS ORLĘTA REMA RESZEL - MKS MAZUR EŁK
LZS KNOPIN - KS POJEZIERZE PROSTKI

Granica wywozi z Mikołajek 3pkt !!!

• autor: GKS_respect, 2015-04-07 08:48

W Wielką Sobotę 4.04.2015r nasi zawodnicy pojechali do Mikołajek po bardzo ważne 3pkt . Jak wiadomo w Mikołajkach nie gra się naszym zawodnikom zbyt dobrze i bardzo chcieli przełamać złą passę meczów w Mikołajkach co im się udało !

nowa-galeria-6058351.jpg nowa-galeria-6058352.jpg nowa-galeria-6058353.jpg

Mecz wzbudził wielkie emocje zarówno zawodników jak i kibiców. Już w piątej minucie jeden z zawodników Granicy otrzymał żółtą kartkę, lecz to nie zmieniło pozytywnego nastawienia zespołu. W 21 minucie Granica mogła cieszyć się z prowadzenia po bramce Adriana Sokołowskiego w pierwszej połowie wynik nie uległ zmianie chodź granica mogła prowadzić wyżej .

W drugiej połowie obie drużyny stworzyły wiele sytuacji lecz to granica wychodzi z tego meczu zwycięsko mimo tego że w 52 minucie padł samobój z naszej strony to Granicy nie podłamało, bo cztery minuty później piękną wrzutką w pole karne popisał się Kamil Brzostek i Adrian Sokołowski po ładnym strzale głową wyprowadza nas ponownie na prowadzenie. Wynik nie uległ już zmianie chodź pod koniec meczu mogło być dużo więcej " sam na sam" nie wykorzystali dwukrotnie Michał Kurywczak i raz Patryk Pietruszczyk . Granica odrabia straty do bezpiecznego miejsca w tabeli .

Za tydzień do Bezled w sobotę przyjeżdża ostatni zespół MKS Jeziorany liczymy na walkę ze strony naszych chłopaków i kolejne 3pkt! Zapraszamy również kibiców przychodźcie ze znajomymi z rodzinami aby wspierać Granice Bezledy !!

Kłobuk Mikołajki - Granica Bezledy 1:2

0:1 Adrian Sokołowski 21'

1:1 bramka samobojcza 52'

1:2 Adrian Sokołowski 56'

Skład Granicy : Sipko, Żelazny, Zloniewicz, Bichuń, Dobrowolski, Sokół, Brzostek, Kurywczak, Kuzia, Pietruszczyk, Sokołowski

Zmiany : 54' Boras <=> Kuzia , 70' Zyzniewski <=> Sokół , 85' Sobolewski <=> Brzostek , 90' Suchocki <=> Pietruszczyk

autor: ~rikikiki 2015-04-07 13:10:16

avatar Lecimy na Mistrza !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

GKS GRANICA BEZLEDYMKS JEZIORANY
GKS GRANICA BEZLEDY 3:0 MKS JEZIORANY
2015-04-11, 16:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.